В Україні можуть збільшити удвічі зарплату військовослужбовцям: кому передбачена виплата

ФОТО: ілюстративне

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Руслан Горбенко розповів, що незважаючи на дефіцит бюджету, в Україні є можливість у два рази підняти зарплату військовослужбовцям, які перебувають на передових позиціях фронту. Про це він сказав в інтерв’ю “Телеграфу”.

Як зазначається, під час поїздок на фронт до Горбенко неодноразово зверталися військові з проханням підняті “бойові” виплати.

«Вони хотіли б отримувати надбавку за бойові не 100 тисяч гривень, а 200 тисяч. Це можна робити? Так, можна. І є така пропозиція від головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, який запропонував президенту подвоїти ці виплати для мотивації хлопців, які бажають битися і воювати», — зазначив Руслан Горбенко.

За його словами, знайти кошти в бюджеті на таку індексацію можливо коштом звільнення з лав ЗСУ тих, хто не вмотивований воювати – тобто так званих відмовників.

Читайте також: потерпілі українці, які зазнали сексуального насильства з боку росіян, отримають репарації

«Я не бачу сенсу тримати таких людей в лавах нашої армії, краще ці кошти, які вивільняються (вони ж не будуть отримувати зарплату), спрямувати на додаткову мотивацію хлопців, які бажають воювати, захищати свою країну», — резюмував Руслан Горбенко.

Джерело