В України закінчуються ракети для ППО, – WP

Українська система протиповітряної оборони успішно відбила більшість російських ракетних та безпілотних атак минулої зими, проте зараз вона виснажується через посилені атаки РФ. Іншою причиною є затримки з постачанням зброї з боку Заходу. Про це пише Washington Post.  

«Електромережа України в основному уникла ударів, завданих російськими військами минулої зими, частково завдяки системі протиповітряної оборони, яка перехопила велику кількість ракет і безпілотників. Але зараз російські ракети все частіше знаходять свої цілі», — йдеться у статті.

Росія змінила свою тактику, зосередившись на ударах по теплових та гідроелектростанціях, а також по електромережах за допомогою безпілотників. Ці цілі складніше захистити, ніж мережі електропередач, що призвело до зростання кількості успішних російських атак.

«Українські офіційні особи кажуть, що їм не вистачає зенітних систем і що боєприпаси до протиповітряної оборони закінчуються — частково через затримки Заходу з поставками зброї», — йдеться у матеріалі.

Читайте також: командувач регіонального управління ТРО змушував підлеглих будувати йому приватний будинок на Одещині (ВІДЕО)

Енергоблок ДТЕК, який був відремонтований лише кілька тижнів тому, знову постраждав на вихідних. Тепер його просто немає. Заплановані відключення триватимуть з перервами протягом літа.

Джерело