Від 8 липня проводимуть ремонт дороги на одній з вулиць Львова: можливі ускладнення у русі

ФОТО: ілюстративне

Від сьогодні, 8 липня і до суботи, 13 липня, на вул. Опришківській проводитимуть поточний ремонт дорожнього покриття «великими картами». Роботи відбуватимуться на ділянці від вул. Кривоноса до вул. Замкової.

На час робіт вулицю перекривати для руху транспорту не будуть. Однак, водіїв приватного транспорту просять звернути на це увагу, позаяк буде працювати великогабаритна техніка, а тому можливі незручності та затримки під час проїзду по цій вулиці.

«Покриття вул. Опришківської є в поганому стані. Зокрема, через значний рух цією вулицею, адже вона з’єднує мікрорайон Підзамче та вул. Кривоноса, а також через рельєф дороги – має значний ухил.

Тому, з понеділка, 8 липня, розпочнемо поточний ремонт великими картами  асфальтобетонного покриття вул. Опришківської, від вул. Кривоноса до вул. Замкової. На час робіт вулицю перекривати для руху транспорту не будемо, однак там буде працювати великогабаритна техніка.

Роботи, за сприятливих погодних умов, плануємо завершити в суботу, 13 липня», – розповіли у Галицькій районній адміністрації.

Читайте також: у Львівській міській раді відремонтують аварійну підлогу

Відтак водіїв приватного транспорту просять звернути на це увагу і за можливості оминати вул. Опришківська, позаяк там можливі затримки у русі.

Джерело