Від суботи змінюють організацію дорожнього руху на одному із перетинів вулиць Львова

ФОТО: ілюстративне/”Твоє місто”

Зі суботи, 18 травня, на перетині вулиць Стуса – Липова Алея діятиме нова схема організаціі дорожнього руху. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Відтепер одна з двох смуг вул.Стуса у напрямі до центру міста буде призначена тільки для автівок, які повертають на вул. Липова Алея чи виїжджають з неї. Відповідне рішення затвердила раніше міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Така організація дорожнього руху має значно зменшити кількість ДТП на цій локації. А також – забезпечить кращу видимість для тих водіїв, які виїжджають з вул. Липова Алея.

«На цьому перехресті стається велика кількість ДТП. В основному це зіткнення автомобілів, що виїжджають з вул.Липова Алея на вул. Стуса. Зараз на цьому напрямі є інтенсивний трафік. І така зміна  організації дорожнього руху має покращити роз’їзд  машин та  якісно зменшити кількість ДТП», – зазначили у Сихівській районній адміністрації.

Читайте також, у Львові змінили напрямок руху автобусного маршруту №45: як він курсуватиме

Там додали, що  цій локації вже встановили відповідні дорожні знаки. А цієї ночі буде нанесено і необхідну дорожню розмітку.

Джерело