Відкрито кримінальне провадження на посадовців Львівської міської ради через новий житловий комплекс

ФОТО: ілюстративне

Посадові винесли на затвердження сесіі Львівської міської ради питання «Про затвердження детального плану території у районі вул. Тютюнників, вул. Генерала М. Тарнавського, вул. В. Кубійовича, пл. Василя Вишиваного». Про це повідомила адвокат та член Антикорупційної ради при АРМА Галини Янко на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно з Галицького районного суду міста Львова громадяни надіслали Ухвалу щодо бездіяльності правоохоронного органу в частині не внесення в ЄРДР Заяви про злочин щодо посадовців та депутатів Львівської міськоі ради котрі «лівачили» документи”, – йдеться у повідомленні.

 Янко зазначила, що навіть юридичний департамент ЛМР визнав питання «Про затвердження детального плану території у районі вул. Тютюнників, вул. Генерала М. Тарнавського, вул. В. Кубійовича, пл. Василя Вишиваного» – незаконним.

“Нагадаю, що навіть юридичний департамен тої ж ради визнав ухвалення такого ПДТ – незаконним. Однак, хтось собі вирішив, що схопив Бога за пазуху і на людей плювати, на Академію мистецтв, котрій в притул мають вліпити багатоповерхові свічки – плювати.
Львівська обласна прокуратура це не дуже добрий початок, що ви проігнорували Заяву людей.

Можливо прокурору області це питання і не доповіли, тому публікую Ухвалу, щоб бачили всі”, – зазначила вона.

Львів’яни, що мешкають у цьому районі вимагають притягнути всіх посадовців і депутатів ЛМР, хто просував новий детальний план території, зокрема мера Львова Андрія Садового, бо майбутнє будівництво несе шкоду природі Снопківського парку та історичному ареалу Львова.

Як повідомляв Zaxid.net Львівська міська рада на засіданні 8 лютого погодила детальний план території в районі вул. Тютюнників, Тарнавського, Кубійовича та Вишиваного, що що може дати зелене світло на будівництво елітного клубного житла висотою до 8-9 поверхів.

Як відомо, детальний план території охоплює територію площею 14,1 га, що розташована в історичному ареалі Львова. Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев зауважив, що цей ДПТ погодять у Мінкульті та проінформують комітет всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Читайте також: суд засудив охоронця ЖК, який попереджав мешканців про прихід працівників ТЦК

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Авалон констракшн» входить до групи компаній львівського забудовника Avalon. Компанія зареєстрована у 2017 році на вул. Тютюнників, 55. Одноосібною власницею компанії є львів’янка Алла Шамова.

Джерело