Відомий актор розповів, хто краще цілується Анджеліна Джолі чи Дженніфер Еністон

Джерард Батлер відверто відповів на інтимні питання Шотландський кіноактор Джерард Батлер зізнався, хто з його колишніх партнерів по знімальному майданчику цілується краще.

З Дженніфер Еністон актор цілувався на зйомках фільму "Мисливець за головами", а з Анджеліною Джолі – в "Ларі Крофт". Про це він розповів в популярному розважальному телешоу Watch What Happens Live, передає Ukr.Media. 

Ведучий шоу Енді Коен запропонував Батлеру і американському реперу 50 Cent зіграти в гру, де кожен повинен був відповісти на 5 запитань. Коен запитав у актора, з ким йому більше сподобалося цілуватися – з Джолі або Еністон? Батлер ухилявся від відповіді, але пізніше зізнався: "Дженніфер Еністон. Ну що, я застав вас зненацька?". Далі актора чекали і інші незручні питання.

Наприклад, ведучий поцікавився, в якому найцікавішому місці Батлер займався сексом. "Я намагаюся зосередитися, тому що я займався любов'ю в самих божевільних місцях. Колись у мене був секс на підніжжя вулкана. Це було досить круто. Хоча насправді, було дуже жарко. Емм … і на льодовику. Але скажу вам чесно , це було не весело. Моя дупа прилипала до льоду. Круто звучить?" – сказав артист.

Джерело