Військовий зі Львівщини проведе п’ять років за ґратами за втечу з місця служби під час повітряної тривоги

ФОТО: ілюстративне

На Львівщині лейтенант Максима Б. з Хмельниччини втік з військової частини під час повітряної тривоги та близько трьох тижнів не з’являвся на службу. Самбірський міськрайонний суд  призначив йому покарання – п’ять років ув’язнення. Про це пише ZAXID.NET.

У вироку суду вказано, що молодший лейтенант Максим Б., уродженець Хмельницької області, був призначений на посаду помічника начальника служби ракетно-артилерійського озброєння однієї з військових частин. 15 березня 2023 року Максим Б. разом з іншими військовими покинув розташування військової частини на час повітряної тривоги. Однак після закінчення тривоги лейтенант не повернувся на службу, а поїхав до Львова, де проводив час на власний розсуд та переховувався. Його затримали 4 квітня.

Щодо військового порушили кримінальну справу за фактом втечі з місця військової служби. У суді обвинувачений визнав свою провину.

Читайте також: на заході України засуджено чоловіка, який радів прапорам росії в окупованих українських містах

Справу розглянула суддя Тетяна Кущ, яка визнала Максима Б. винним у втечі з місця служби та призначила йому покарання – п’ять років ув’язнення. На вирок ще може бути подана апеляція.

Джерело