Військовослужбовці, які отримали поранення, можуть безкоштовно відвідувати заняття з арттерапії в рамках соціального проєкту «Art for Life»

Арт Терапія

Його розробили в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць України.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Геннадій Тичина – український єврей, родом з Одеси. Коли у 2022 році росія напала на Україну, чоловік перебував в Ізраїлі, де проживав уже 34 роки.

«Тієї ж миті я зрозумів, що їду в Україну. Якийсь час пішов на те, щоб зібратися. На оборону Києва я не встиг, але вже наприкінці березня був на Харківщині. Почав служити у Третьому окремому батальйоні спецпризначення Інтернаціонального легіону оборони України», – розповів Геннадій.

Під час штурму ворожої позиції на Луганщині наш оборонець наступив на міну. Втратив око, дві ноги та найважливіше – вижив. Міг проходити лікування та реабілітацію за кордоном, але твердо вирішив – воював за Україну і відновлюватися буде теж в Україні. Переніс понад десяток операцій. Проходить реабілітацію у Superhumans Center. Опановує протези, готується знову повернутися на службу, а також – малює.

«У межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць України, яку напрацювали у Львівській ОВА, Геннадій та інші військовослужбовці, які отримали поранення, можуть безкоштовно відвідувати заняття з арттерапії в рамках соціального проєкту «Art for Life». Концепція передбачає можливості для наших воїнів, ветеранів та їхніх рідних у різних напрямах. Йдеться про підтримку у започаткуванні власної справи, здобуття нового фаху, медичну, психологічну, юридичну допомогу, спортивні можливості і це неповний перелік», – зазначив Максим Козицький.

Він також додав, що всю інформацію за напрямами зібрали на сайті Львівської ОВА у розділі «Захиснику та Захисниці

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації