Воїн ЗСУ зі Львова переміг у всеукраїнському пісенному конкурсі (ВІДЕО)

Скріншот з відео

Львів’янин та воїн ЗСУ 25-річний Михайло Панчишин став переможцем 13-го сезону «Голосу країни». Суперфінал пісенного шоу відбувся в Варшаві. Про це стало відомо з прямого ефіру «1+1», пише Твоє місто

Суперфінал пройшов у три етапи. У першому вісім фіналістів заспівали нові пісні, які вони ще не виконували у проєкті. Михайло Панчишин виконав легендарний хіт Фредді Мерк’юрі «Show must go on». У наступному етапі він разом з Артемом Пивоваровим виконали патріотичний «Маніфест. Жовто-блакитне серце» авторства Пивоварова.

У фіналі вокалісти вийшли на сцену з піснями, які виконували на «сліпих» прослуховуваннях. Михайло Панчишин ‒ з власною піснею «Невідомий солдат», яку присвятив своїм побратимам.

Що відомо про переможця: до повномасштабного російського вторгнення Михайло Панчишин займався співом. Він також був солістом гурту «Ptashkin» та переможцем талант-шоу «X-Фактор» у 2017 році.

Читайте також: Львові демонтували скульптуру «Містера Арбітрума»

З березня 2022 року львів’янин вирішив заступити на захист України. Він брав активну участь у звільненні Київської області та в обороні Бахмута. Зараз його визнали непридатним до військової служби через проблеми зі здоров’ям.

Джерело