Ворог застосовує на фронті «зброю останньої надії»: про що мова

Фото ілюстративне

Окупанти рф на Запорізькому напрямку фронту дедалі частіше застосовують боєприпаси з отруйною речовиною. Про це заявив речник Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір телемарафону.

«Що стосується Запорізького напрямку, можу сказати таку інформацію, яка трохи непокоїть – росіяни дедалі частіше застосовують боєприпаси з отруйною речовиною», – заявив він.

За словами Дмитра Лиховія, за весь попередній тиждень – з понеділка і до неділі – було зафіксовано близько 60 скидів гранат з отруйною речовиною задушливо-сльозогінної дії, переважно це хлорпікрин або щось подібне.

«За вчорашню добу було 9 таких скидів. Майже всі на Запорізькому напрямку. Це свідчення того, що коли ворог не може домогтися виконання своїх задач у звичайний спосіб – артилерією, авіацією, FPV-дронами, вони вдаються до якоїсь »зброї останньої надії« – це хімічні отруйні речовини, коли вони хочуть таким чином викурити наших військових з окопів. Доводиться застосовувати засоби індивідуального захисту, боротися з російськими дронами, які беруть участь у цих скидах», – розповів він.

Війська рф  почали активніше застосовувати боєприпаси з отруйною речовиною.

Вони скидали з безпілотників гранати з отруйною речовиною задушливо-сльозогінної дії

Джерело