У 2026 році росія планує напасти на НАТО

Росія у 2026 році може напасти на територію країн-членів НАТО. Про це йдеться у звіті спецслужб Німеччини щодо аналізу військової загрози з боку РФ, передає Business Insider.

Росія готується до масштабного конфлікту із Заходом, на що вказує реорганізація армії РФ, пересування військ і розміщення ракет на заході країни, а також нарощування російського виробництва озброєнь.

«Уже не можна виключати, що Росія нападе принаймні на частину території НАТО від 2026 року, наприклад у країнах Балтії або Фінляндії», – йдеться у звіті Business Insider. 

Нарощування виробництва озброєнь може призвести до того, що Росія подвоїть свою військову міць протягом наступних п’яти років у порівнянні з сьогоднішнім днем, особливо в галузі звичайних озброєнь, йдеться у секретному звіті.

У штаб-квартирі НАТО також поділяють занепокоєння щодо зростання військової потужності Росії, але там вважають, що це не обов’язково має призвести до війни.

Читайте також: російські добровольці заявили про перетин кордону та бої в рф (ВІДЕО)

За оцінками спецслужб США, «в середньостроковій перспективі» не має небезпеки нападу Росії на НАТО. Армії РФ знадобиться ще від п’яти до восьми років, щоб відновити військову міць, яку вони мали до вторгнення до України.

Джерело