У будинку дитини «Любисток» тривають ремонтні роботи з впровадженням енергоефективних заходів

Енергоефективні Заходи (1)

На Львівщині впроваджують енергоефективні заходи у закладах соціальної сфери.

Так, триває реалізація проекту з капітального ремонту частини даху та утеплення горищного перекриття лікувального корпусу А-2 КНП ЛОР «Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Любисток» на вул. Т. Комаринця, 2а у м. Львові.

Проведені роботи дозволять забезпечити підвищення ефективності споживання енергоресурсів в закладі.

Вартість проекту становить  4,7 млн гривень.

Упродовж 2022 року виконали робіт на суму 1,2 млн грн. На 2023 рік передбачили 3,5 млн грн.

В лікувальному корпусі вже здійснили:

– улаштування покрівель шатрових з металочерепиці;

– утеплення дахового покриття;

– заміну та підсилення конструкцій дахового покриття;

–  улаштування блискавкозахисту та вогнезахисту;

Економія теплової енергії на опалення після впровадження заходів складає 45,7 Гкал/рік

Зазначимо, що КНП ЛОР «Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Любисток» – установа, метою якої є медико-соціальний захист дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставина, дітей-сиріт, а також дітей з вадами фізичного та розумового розвитку.

На сьогодні в установі виховується 68 дітей, позбавлених батьківської опіки, діти-інвалідністю, у тому числі 16 внутрішньо переміщених з східних областей України.

«Цьогоріч в рамках Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021–2025 роки в 20 громадах реалізують проекти з підвищення енергоефективності громадських будівель територіальних громад шляхом реконструкції зовнішніх і внутрішніх теплових мереж, будівництва, реконструкції та капітального ремонту котелень з переходом на альтернативні види палива. Впровадження таких заходів створює комфортні умови в приміщеннях, економлячи при цьому паливо та теплову енергію», –  зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА Богдан Кейван.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації