У центрі Львова приміщення отримали радники мера Садового

В інвестиційному конкурсі на створення книгарні у приміщенні колишніх залізничних кас на вул. Гнатюка, що в центрі Львова, перемогло видавництво «Човен». Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, пише Львівський портал.

Це приміщення першого поверху у пам’ятці архітектури на вул. Академіка Гнатюка, 20-22, його площа становить 382,2 м кв, тут ще із радянських часів працювала залізнична каса. 

«Щойно інвестиційна комісія Львівська міська рада обрала переможця інвестиційного конкурсу щодо створення книгарні на вул. Гнатюка, 20-22. Переможцем стало Видавництво «Човен». Наступний крок – затвердження переможця та підписання договору», – сказав Андрій Москаленко.

На початку лютого 2022 року на інвестиційний конкурс подались три видавництва: «Дух і Літера», видавництво «Човен» і Видавництво Старого Лева.

Видавництво «Човен» (ТОВ «Видавництво Львівського медіафоруму») створили у 2017 році як профільне видавництво Lviv Media Forum. Воно спеціалізується на літературних репортажах й есеїстиці, біографічній та історичній літературі, виданнях про медіа та науку.

Співзасновниками видавництва «Човен» є Остап Процик і Ігор Балинський.

Остап Процик разом із міським головою Львова Андрієм Садовим, його заступником з питань містобудування Любомиром Зубачем та низкою інших осіб є співзасновником ГО «Інститут просвіти». Директор ГО «Львівський медіафорум». У 2006-2010 роках керував управлінням інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради, після цього очолив інформаційний блок телерадіокомпанії «Люкс», яка належить дружині мера Львова Катерині Кіт-Садовій.

Станом на 2019 рік Остап Процик був директором департаменту комунікацій партії «Самопоміч». Тоді ж у ЗМІ його згадували як технолога кампанії Андрія Садового на президентських виборах. Процик курував медійний напрямок парламентської кампанії «Самопомочі» в 2014 році.

Ігор Балинський є медійником, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Університету Короля Данила, ексочільник Школи журналістики Українського католицького університету (2011-2017). Протягом 2007-2009 років був редактором Zaxid.net (входить до медіахолдингу ТРК «Люкс») та ZIK (2004-2006), з 2018 входить до членів Наглядової ради Громадського телебачення.

Остап Процик і Ігор Балинський станом на зараз є позаштатними радниками мера Андрія Садового, ця робота є неоплачуваною.

Джерело