У ЛМР пояснили, чому водія маршруту №29 не звільнили, а покарали доганою (ВІДЕО)

У Львові керівник міського управління транспорту Орест Олеськів пояснив, чому водія автобусного маршруту №29, який закрив двері перед захисником без ноги, покарали доганою, але не звільнили.
 
«У серпні, коли водій автобуса №53 грубо виштовхав із салону та накричав на молоду дівчину, ми звільнили цього водія без дискусій. У цьому випадку є допис – дуже емоційний, після якого хочеться не те що звільнити цього водія, а покарати фізично – я читаю коментарі та бачу їх.

Але цього разу я розмовляв з водієм. Він не бачив чоловіка на зупинці. Він почав рух, і лише після цього люди в салоні почали кричати, аби він став, бо на зупинці – людина без кінцівки. Та водій уже почав маневр і створював аварійність на дорозі – перед ним стояло кілька інших автобусів. Маю відео з камер спостереження», – сказав Орест Олеськів. 

Він зазначив, що водій мав би вчинити по-іншому та спокійно пояснити пасажирам свої дії, чому він не зміг зупинити рух автобуса.

«Чи говорить він правду, що не бачив чоловіка на зупинці – можливо. Чи мав він спокійно пояснити пасажирам, що відбулось і чому він не міг зупинитися, – однозначно. Тоді б, може, й цієї ситуації не виникло. Тому в цьому випадку ми вирішили покарати водія фінансово. Як керівник управління транспорту я щиро перепрошую у того чоловіка на зупинці. Але звільняти водія у цьому разі ми не можемо. У нього є догана і розуміння, у чому він провинився.» – сказав Олеськів.

Читайте також: у Львові водій автобусу зачинив двері перед Захисником без ноги

Інцидент стався 20 жовтня, близько 15:00 на зупинці пл. Митна. 

Джерело