У львівській лікарні з’явились сучасні палати для пацієнтів із травмами та патологіями ЛОР-органів (ФОТО)

ФОТО: Перше медичне об’єднання Львова

У Лікарні Святого Пантелеймона з’явились сучасні та комфортні палати для допомоги пацієнтам із травмами та патологіями ЛОР-органів. Це частина Центру голови та шиї. Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Відремонтувати сім палат та коридор вдалось завдяки благодійникам.

«Щоб пацієнти, які приїжджають до нас з цілої України, отримували найякісніше лікування, цього року ми об’єднали зусилля спеціалістів із захворювань та травм голови та шиї разом із медиками, що спеціалізуються на лікуванні патологій та травматичних ушкодженнях вуха, горла та носа. Так з’явився Центр голови та шиї, де з-поміж 2000 пацієнтів за рік хірургічне лікування отримує понад 1500 осіб», – йдеться у повідомленні.

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

У лікарні наголосили, що значна частина – це військові, в тому числі, з важкими мінно-вибуховими та вогнепальними пораненнями, які потребують складних мультидисциплінарних операцій і тривалого періоду загоєння ран. Вони потребують не лише складних операцій, а й комфортних умов перебування.

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

Окрім того, для комфорту пацієнтів у кожній палаті доброчинці встановили також сучасні системи кондиціонування. Адже Центр знаходиться на дев’ятому поверсі лікарні. Тому влітку тут було спекотно, а взимку – прохолодно.

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

«Ідея зробити ремонт в Центрі голови та шиї виникла кілька місяців тому. Для цього зібрав однодумців серед друзів-підприємців. І попри велику війну, кризу, обстріли та невизначеність почув від колег з бізнесу, вони готові підтримати відновлення центру, такого стратегічно важливого для нашого регіону проєкту. Можу порівняти цей проєкт з підйомом на Еверест – фінальні кілометри йдеш не на фізичній силі, а на морально-вольових зусиллях. Якби складно не було, але допомагати війську та медикам – це не «бонус» для бізнесу, а правило та обовʼязок. Загальна вартість ремонту – близько 3 мільйонів гривень, це кошти від приватних компаній та окремих благодійників. Нині тішусь разом з усіма, що нам вдалось створити тут по-справжньому гідні умови, щоб одужувати було комфортно та затишно. Враховували побажання лікарів Центру та свій досвід, адже у 2021 році ми ремонтували відділення дитячої кардіохірургії у цій лікарні», – каже Роман Городечний, військовослужбовець ЗСУ, меценат, співзасновник компанії Regno, логістичного центру Port, перший львів’янин, який піднявся на Еверест.

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

Як відомо, Центр голови та шиї Лікарні Святого Пантелеймона – сучасний центр для цілодобової ургентної та планової допомоги пацієнтам із патологіями щелепно-лицевої ділянки – запальних процесів, травматичних пошкоджень, пухлинних утворень. Також спеціалісти центру надають допомогу пацієнтам із патологіями та травмами вуха, горла та носа.

Джерело