У Львівській національній філармонії відбувся концерт «Поет свободи»

У Львівській Національній Філармонії Відбувся Концерт «Поет Свободи» (5)

Захід приурочили до 210-річчя дня народження Тараса Григоровича.

До 210-річчя дня народження Тараса Григоровича у Львівській філармонії підготували музично-поетичну композицію – «Поет свободи». Захід відвідали волонтери, захисники та їх рідні, громадські активісти, а також студенти училища Героїв Крут.

Подію відкрив бандурист Олег Созанський, перевтілений у кобзаря. Він виконав твір Шевченка «Бандуристе, орле сизий». На сцені декламували вірші генія: ролі молодого та старшого Шевченка виконали Василь Дорош та Богдан Тихолоз.

Гості також мали змогу послухати «Псалом 50» та «Зацвіла в долині червона калина» у виконанні оркестру «Віртуози Львова» під орудою Тараса Вергуна та солістів: Софії Соловій та Романа Страхова.

Зокрема на сцені виступили артисти балету Львівської національної опери – Дарина Кірік та Олександр Омельченко. Студентки Львівського фахового коледжу культури і мистецтв також взяли участь у дійстві – вони перевтілились у чотирьох Грацій.

До заходу долучились Галицький академічний камерний хор та Октет «Орфей» з творами «Тече вода в синє море», «Садок вишневий коло» та «Гамалія». 

Фіналом концерту «Поет свободи» стало спільне виконання твору «Реве та стогне Дніпр широкий».

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації