У Львівській ОВА змінили правила користування перепусткою для комендантської години

ФОТО: ілюстративне

У Львівській ОВА 9 квітня затвердили у новій редакції «Порядок щодо видачі та зберігання перепусток для комендантської години». Згідно з ним заборонено розміщувати перепустку під склом авто або на іншому видному місці та передавати її іншим людям. Про це під час брифінгу в Офіційному медіацентрі при Львівській ОВА повідомив керівник апарату Львівської ОВА та комендант Львівської області Тарас Грень.

Згідно зі змінами, власник перепустки зобов’язаний використовувати її так, щоб не допустити втрату, псування, або доступ до перепустки інших людей. Відтепер заборонено розміщувати перепустку під склом автомобіля чи на іншому видному місці, а також передавати її іншим людям.

“Перепустка не стосується транспортного засобу, сторонніх осіб і подібних історій. Перепустка має відповідні серії, номерні знаки, чітко персоніфікована, адже видається на конкретну фізичну особу. Перепустки перевіряють відповідні компетентні органи. У правоохоронців є чатбот, за допомогою якого вони можуть перевірити, чи дійсно видавали перепустку на чиєсь імʼя”, – наголосив Тарас Грень.

Читайте також, погода на Львівщині: прогноз на середу, 10 квітня

Тарас Грень зауважив, що існують конкретні критерії для видачі перепусток. Зокрема, їх видають людям, які забезпечують роботу критично важливої інфраструктури (це працівники органів державної влади, підприємства критичної інфраструктури тощо).

Джерело