У Львові відбудеться міжнародний марафон мандрівних виставок «Формула миру в мистецтві дітей»

У Львові з 1 по 30 червня включно 2024 року у Львівському палаці мистецтв відкриється благодійна виставка з понад 1000 творами мистецтва. Про це повідомляє Варта 1 з посиланням на організаторів заходу.

Ця подія стане початком міжнародного марафону мандрівних виставок «Формула миру в мистецтві дітей», організованого Міжнародним Арт Форумом «Незламний Золотий мольберт», спільно з Департаментом з питань культури та національностей ЛОВА.

Експозиція виставок формується з творів мистецтва дітей і художників (до і під час війни) – учасників з 29 країн світу. Після України мистецькі заходи планують провести в Ізраїлі, Німеччині, Польщі, Швейцарії та інших країнах світу.

Серед учасників марафону є діти-сироти військових і діти з тимчасово окупованих і прифронтових територій, які запрошуються до Львова, щоб разом з іншими дітьми війни в Україні пройти арт-терапію на майстерках з видатними художниками про Мир і Життя.

Для учасників Форуму, видатні педагоги та художники з 02–29 червня проводитимуть майстерки у виставкових залах Львівського палацу мистецтв».

«Наша місія – показати засобами мистецтва, прагнення дітей до миру та продемонструвати у музеях і галереях світу унікальний феномен дитячого генія, щоб якомога більше людей підтримували Україну у її боротьбі за європейський вибір і мир в усьому світі», – розповідає про митецькі заходи.

«Міжнародний Арт Форум «Незламний Золотий мольберт» запрошує партнерів для спільного фінансування та проведення міжнародного марафону мандрівних виставок «Формула миру в мистецтві дітей», – звертається Ольга Михайлюк-Соронович.

Для участі необхідно заповнити форму за посиланням

Програма Форуму: https://artclass.lviv.ua/

Реєстрація участі у виставці у Львові триває до 30 квітня. Для участі у виставках закордоном, реєстрація діє постійно протягом 2024 р.

Контактна особа: Ольга Михайлюк-Соронович, email: mihajluk@gmail.com,+380678439767 (WhatsApp, Telegram).

Джерело