У Львові відбувається другий від початку повномасштабної війни напівмарафон (ВІДЕО)

ФОТО:” Варта-1″

Сьогодні, 12 травня, у Львові відбувається другий від початку великої війни напівмарафон під гаслом «Не зупиняйся!» присвячений воїнам ЗСУ, рятувальникам, медикам, волонтерам та кожному, хто наближає перемогу України. Відтак 100% від усіх стартових внесків буде спрямовано на реабілітацію та адаптацію людей у центрі НЕЗЛАМНІ. Про це раніше повідомляли у пресслужбі ЛМР.

Нагадаємо, що на час забігу у неділю, 12 травня, деякі вулиці закриті для руху транспорту, а частина маршрутів громадського транспорту курсує зі змінами.

Як курсує транспорт можна дізнатися за посиланням.

Серед учасників напівмарафону – військовослужбовці ЗСУ і ветерани, які отримали тяжкі поранення на війні, рятувальники, волонтери, лікарі та люди, які проходять реабілітацію в центрі НЕЗЛАМНІ. Зокрема, Володимир Рудковський, військовий, який втратив ногу під час контрнаступу на Запорізькому напрямку і зараз допомагає побратимам з реабілітацією, зі своєю однорічною донечкою візьме участь у дитячих забігах. А керівник проєкту «Ігри Героїв» Юрій Козловський долатиме дистанцію 21 км на протезі.

Разом з учасниками бігтимуть і спеціальні гості: співзасновниця Нової пошти Інна Поперешнюк, шеф-кухар Євген Клопотенко, шоумен Анатолій Анатоліч і блогерка Меліса Садик.

Доступні дистанції:

  • півмарафон (21 км);
  • 10 км;
  • 5 км;
  • 1 км (спеціальний «Забіг подяки»);
  • командна п’ятірка;
  • дитячі забіги.

12 травня пройдуть забіги на 1, 5, 10, 21 км і командна пʼятірка. У межах події відбудеться і спеціальний забіг на 1 кілометр – дистанція «Забіг подяки». Окрім того, буде коротка символічна дистанція, участь у якій візьмуть наші Герої. У межах півмарафону вони пройдуть 70 м.

Перекриття вулиць

У неділю, 12 травня, на час забігів, з 8:30 до 13:45 год частину вулиць перекриють для руху транспорту. Зокрема, тимчасово закритими будуть пл. Галицька (перетин з вул. Галицькою) – просп. Т. Шевченка – вул. Дж. Дудаєва вул. С. Томашівського – вул. М. Скорика – пл. Є. Маланюка  –  вул. М. Вороного  –  пл. А. Міцкевича  – просп. Свободи –  пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. В. Липинського до вул. Б.Хмельницького. 

«Буде перекрито в першу чергу просп. Свободи в напрямі Оперного театру, просп. Чорновола до перехрестя з вул. Липинського. На кільці вул. Липинського – просп. Чорновола буде можливий поворот із просп. Чорновола в напрямі центру на вул. Липинського в напрямі вул. Єрошенка. Це буде єдиний доступний маневр. Проте вся вул. Липинського від просп. Чорновола до вул. Б.Хмельницького буде перекрита на час проведення марафону. Кільце вулиць Липинського – Б.Хмельницького буде проїзне в напрямі вул. Б.Хмельницького, а також з вул. Кукурудзяної.

Тож автобусні маршрути, які їдуть по цих вулицях, чи перетинають їх, будуть змінені. На час забігу тролейбус №33 та трамвай №7 тимчасово не курсуватимуть. А трамваї №1, №2, №6 та №9 їхатимуть за зміненими маршрутами», – розповів керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Джерело