У Львові відкриють ще один заклад харчування мережі McDonald’s (ФОТО)

Дев’ятий заклад харчування мережі McDonald’s стане другим закладом мережі, який почали будувати у Львові під час повномасштабного вторгнення. Про це пише пресслужба Львівської міської ради.

Про видачу містобудівних умов та обмежень повідомили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

«Ще один McDonald’s у Львові. Тепер – на Сигнівці.

Він буде на вулиці Патона, 37, поруч із торговим центром, який там вже є. Управління архітектури та урбаністики видало відповідні містобудівні умови. 536 квадратних метрів на один поверх з парковкою і McDrive – ну все, як звично. І навіть з додатковим озелененням на території», – розповів заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Фото: ЛМР (візуалізація)

Читайте також: у Львові на ще одній вулиці закладуть основу для майбутньої велосмуги

 «Заклад громадського харчування сформують так, щоб залишити зону підходу до комерційної будівлі і при цьому розмістити його там, де є глуха стіна фактично великої коробки торгового центру. Врешті мав би виникнути такий простір вхідної групи з терасою закладу і з розміщенням пішохідної алеї між одним та другим», – зазначив Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова.

Джерело