У Львові з вулиць прибрали електросамокати сервісу Bolt

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

З львівських вулиць прибрали електросамокати сервісу Bolt. Ймовірною причиною цього стало те, що компанії, які надають в прокат транспорт, тепер мають сплачувати гроші за оренду місць, передає «Еспресо».

Кількість самокатів сервісу Bolt почала значно зменшуватись з вулиць Львова після того, як у міськраді затвердили перелік місць для вивантаження та паркування транспорту такого типу у Львові. Так компанії Bolt та E-Wings зобов’язали укласти відповідні угоди з управлінням комунальної власності та сплачувати до міського бюджету гроші за оренду цих місць. 

До слова, в інших містах України прокат самокатів й надалі функціонує у звичному режимі з достатньою кількістю транспорту.

У компанії Bolt прокоментували ситуацію:

«Щоб безпечно пересуватися містом на електросамокаті в будь-яку погоду, важливо щоб транспортний засіб був в гарному технічному стані. А для цього його потрібно доглядати і вчасно обслуговувати. Технічне обслуговування означає перевірку справності основних систем електросамоката. Команда Bolt регулярно перевіряє стан всіх електросамокатів, щоб переконатися, що їздити на них безпечно і зараз у Львові проводить планове технічне обслуговування самокатів. Тож електросамокати Bolt найближчим часом повернуться на вулиці міста.»

Читайте також: у Львові обмежать швидкість руху електросамокатів.

«Вчора зранку на все місто було лише 3 самокати, до обіду вже два, а до вечора сервіс повністю вимкнули. В підтримці оператора спочатку порадили »слідкувати на картою«, а пізніше заявили про »тимчасові незручності« і відмовились називати причину закриття сервісу. Після цього в додатку цей розділ став неактивним. В Києві та Франківську самокати станом на вечір 1 квітня продовжують працювати з їх великою кількістю на вулицях», – зазначили у ГО «Зручне місто».

скриншот / ФБ Зручне місто

скриншот / ФБ Зручне місто

Джерело