У Львові заборонили паркування на одній з вулиць

Фото ілюстративне

У Львові на одній з вулиць заборонять паркувати автомобілі. Так вздовж паркової частини вулиці Віри, Надії, Любові (вона з’єднує вулиці Орлика і Миколайчука у Шевченківському районі ) заборонять паркування транспортних засобів. Про це повідомила прес-служба ЛМР. 

Відповідну ініціативу управління транспорту та перевізників підтримала міська комісія з безпеки дорожнього руху.

В управлінні вуличної інфраструктури, припарковані обабіч дороги автівки ускладнюють проїзд громадського транспорту, який віднедавна там курсує. На цій локації є кілька спеціально облаштованих майданчиків для паркування авто. 

За словами керівника управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка, віднедавна на цій вулиці курсують три міські автобусні маршрути. І часто, через хаотично припарковані на проїзній частині автівки, два автобуси не можуть там роз’їхатися. Відповідно, це впливає на безпеку та інтервали руху, а також спричиняє додаткове напруження для водіїв.

«Тому комісія підтримала ініціативу управління транспорту та перевізників заборонити на частині вул. Віри, Надії, Любові паркування. Автівки там залишають у тому числі і відвідувачі дитячої лікарні. При тому, що в цьому кварталі є кілька спеціально облаштованих майданчиків для паркування, зокрема, на вул. Пилипа Орлика та на території лікарні святого Пантелеймона. Також велика парковка є і на самій вул. Віри, Надії, Любові – на території гаражного кооперативу. Крім того, безкоштовний майданчик є біля церкви святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії», – зазначив Павло Сирватка.

Читайте також: у Львові запрацює новий автобусний маршрут: як він курсуватиме

Дорожні знаки про заборону паркування на парковій частині вул. Віри, Надії, Любові мають встановити до 12 листопада. 

Джерело