У Львові запланували ремонт за 1,5 млн грн із бюджету

Фото ілюстративне

У Львові планують провести капітальний ремонт із облаштування доступності у приміщенні ЛКП «Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка», який розташований у Сихівському районі міста Львова. Про це пише tvoemisto.tv

Відповідне рішення про виділення 1 млн 500 тис. грн прийняли 18 жовтня, на засіданні комісії фінансів та планування бюджету ЛМР.

«Відбулося чергове засідання депутатської комісії фінансів та планування бюджету. Депутати погодилися направити на капітальний ремонт з облаштування доступності та встановлення пандусів у приміщенні ЛКП «Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка», – зазначили на інформаційному порталі депутатів.

Так у 2020 році у Центрі Довженка провели капітальний ремонт частини підвальних приміщень та концертної зали. Також для артистів облаштовували нові сучасні гримерки площею 100 квадратних метрів.

У Центрі Довженка раніше повідомляли про  відремонтоване укриття на 100 квадратних метрів, яке матиме два виходи. 

Зараз у приміщенні є два укриття.

Читайте також: у Львові депутати підтримали збільшення видатків для Збройних Сил України

Коли триває публічний захід на 700 осіб і вмикається повітряна тривога, то всі спускаються у ті два укриття, які можуть умістити навіть мешканців мікрорайону. 

Джерело