У поліцейському відділку на Прикарпатті знайшли мертвим правоохоронця (ФОТО)

В приміщенні Надвірнянського відділку поліції , на Прикарпатті знайшли застреленим офіцера Пасічнянської громади Михайла Лозяка. Про це пише видання Курс.

Подія сталася ще у понеділок, 23 жовтня, однак остаточно інформацію підтвердили в секторі комунікацій обласного управління Національної поліції лише вчора.

Поліція розпочала службову перевірку, попередньо відкрито кримінальне провадження за ст. 115 ККУ (з позначкою «самогубство»).

Відомо, що Михайло Лозяк заступив на чергування у відділку в суботу.

Заступниця Пасічнянського сільського голови Ольга Ганиш каже, що Михайло Лозяк був із тих поліцейських, яких можна ствердно назвати хорошими.

“Сьогодні востаннє бачились і попрощались із дуже доброю людиною і поліцейським офіцером Пасічнянської громади, який своїм відповідальним ставленням до роботи та своєю порядною поведінкою доказував всім, що є хороші поліцейські.І це правда: ті, хто хоча б раз спілкувався з Михайлом Лозяком, і ті, хто його добре знав, скажуть про нього лише добрі слова. Михайло був людиною, яка здатна до розсудливого мислення і володів вмінням залагоджувати конфлікти. Завжди був готовий допомогти, навіть якщо цим шкодив собі.Жаль, біль, сум… і невимовна злість до тих, хто винний в тому, що Михайла більше немає.Щирі співчуття рідним і близьким! Сумуватиму і пам’ятатиму тебе, хороший поліцейський Михайле Лозяку!” – написала Ольга Ганиш у фейсбуці.

Що відомо про Михайла Лозяка: Михайло Лозяк з травня цього року виконував обов’язки поліцейського офіцера Пасічнянської громади. До того він понад 10 років працював слідчим у Надвірнянському відділі поліції. Від початку повномасштабного вторгнення їздив на службові ротації в зону бойових дій.

Читайте також: на Львівщині застрелився нацгвардієць

Поховали поліцейського у селі Красна Надвірнянської громади, звідки він був родом.

 

Джерело