У Самборі відкрили меморіальну дошку новітньому Герою Олександру Алексашкіну

 Меморіальну дошку встановили на фасаді Самбірського районного територіального центру комплектування, де служив Герой до повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє Служба звʼязків з громадськістю Львівського обласного ТЦК та СП

На урочисте відкриття зібралися рідні та друзі загиблого захисника України, побратими, представники влади.

Дружина Героя Мар’яна відзначила:

“Він був турботливим та люблячим чоловіком, який цінував свою сім’ю, а також надійним другом та вірним побратимом. Олександр був розважливим та мудрим командиром для якого було важливим не тільки виконання поставлених завдань, але й збереження життя його бійців. Він був уособленням честі та гідності офіцера Збройних Сил України.”

Олександр народився 7 червня 1990 року у місті Долина, що на Івано-Франківщині. З початком російського вторгнення 2014-2015 роках він вступив до лав Збройних Сил та боронив Україну під час АТО.

Пізніше продовжив службу у Самбірському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Проживав Олександр у Самборі, тут одружився, але так і не встиг стати батьком. Продовжив військову кар’єру, вступивши на навчання до Академії Сухопутних військ імені Сагайдачного.

І вже з початком повномасштабного вторгнення військ РФ боронив Батьківщину у складі 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого у званні старшого лейтенанта. Олександр Алексашкін загинув у бою на Харківщині 10 вересня 2022 року.

У Героя залишилася дружина, мати, двоє сестер і брат. Похований воїн на Меморіалі Героям України.

 

Джерело