У шостій громаді на Львівщині відкрили школу відповідального батьківства «Батьки в темі»

Фото: Служба у справах дітей

Організатори нагадують, що Школа у Турківській ТГ триватиме місяць і включає онлайн-заняття з експертами із грудного вигодовування, харчування, а також психологом та педіатром.

Вчора, 11 березня, відбулось відкриття шостої безоплатної Школи відповідального батьківства «Батьки в темі» для сімей, які очікують малюків або є батьками дітей до 3-х років. Організатори заходу – БО «Дія.МИ» спільно з партнерами: Службою у справах дітей ЛОВА, Львівським обласним центром соціальних служб та за підтримки Турківської міської ради та Боринської селищної ради. 

«Сьогодні ми відкриваємо Школу вже у шостій громаді на Львівщині. Це важливий у наш час проєкт про майбутнє міцних українських родин та про підвищення батьківського потенціалу. Бажаю, щоб ви відчули себе частиною великої спільноти, яка називається Україна і яку ми всі разом будуємо на різних рівнях. Ми продовжуємо піклуватись про те, щоб допомагати виховувати здорових, щасливих і впевнених в собі дітей. І школа відповідального батьківства – це передумова того, що діти будуть виховуватися у сім’ї. Дякуємо громадському сектору за підтримку соціальних ініціатив», – привітав учасників заходу начальник служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

Лекторкою заходу була експертка Школи відповідального батьківства – логопед Анна Берестова, яка поділилась цінною інформацією про корисні звички, які покращують розвиток мовлення дітей від 0 до 3-х років. Логопед розповіла найважливіше про те, як навчитись бавитись з малюками з користю і задоволенням, що таке щоденник розвитку і як його вести, про фізичний та слуховий розвиток, а також як допомогти дитині на різних етапах формування мовлення. 

Після лекції, всі охочі мали змогу індивідуально поспілкуватись з логопедом і отримати доказові відповіді та сучасні рекомендації без міфів та стереотипів.

Подякувала партнерам за злагоджену співпрацю і підтримку організації Школи батьківства голова правління БО «Дія.МИ» Софія Крушельницька. Також зазначила, що метою Школи є інформаційна підтримка, навчання та створення ком’юніті батьків та експертів для обміну досвідом з лікування, виховання та догляду за дітьми до 3-х років. І це все для того, аби робити батьківство легшим та щасливішим.

«Впевнена, що кожна мама і тато – вже одразу є найкращі батьки для своєї дитини», – додала вона. 

Начальник Львівського обласного центру соціальних служб Ярослав Бордіян також подякував за можливість долучитися до проєкту. 

«Приємно бачити так багато молодих сімей, бо ви і є наш потенціал. У країні війна, але ми мусимо робити такі заходи, щоб ми всі розуміли, що є громадськість, є громадські і благодійні організації, благодійні фонди, соціальні служби, служби у справах дітей, які підтримують і дбають про українську сім’ю», – наголосив Ярослав Бордіян.

З вітальними словами звернулась і начальниця служби у справах дітей Турківської міської ради Ірина Стебівка, яка від імені голови Турківської міської ради Ярослава Паращича висловила захоплення щодо організації заходу, відмітивши: «Вдячні, що сьогодні на теренах нашого віддаленого району Львівщини – Турківщини відбувається такий приємний захід «Батьки в темі!». Приємно бачити так багато знайомих облич! Бажаю батькам отримати цінний досвід і позитивні емоції, а діткам – гарно відпочити. Дякуємо всім організаторам та партнерам». 

На захід завітали близько 50 учасників. Поки батьки слухали лекцію, для дітей організували дитячі зони та майстер-класи. Після завершення заходу відбулась фотосесія з малюками та вручення подарунків. 

Організатори нагадують, що Школа у Турківській ТГ триватиме місяць і включає онлайн-заняття з експертами із грудного вигодовування, харчування, а також психологом та педіатром. 

Приємною новиною є те, що всі, хто не встиг стати учасниками навчання в своїх громадах, можуть долучитися до онлайн частини. Для цього потрібно написати організаторам в Фейсбук, Інстаграм або ж бути в курсі всіх новин, долучившись до онлайн-ком’юніті https://t.me/batkyvtemi

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації