У США ще три штати визнали Голодомор геноцидом українського народу

Ще три американські штати – Вашингтон, Меріленд і Аризона – визнали Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила посол України у Сполучених Штатах Америки Оксана Маркарова.

«Ще три штати – Вашингтон, Меріленд і Аризона долучилися до визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу та проголосили листопад місяцем пам‘яті про український Голодомор-геноцид», – написала вона.

За словами Маркарової, станом на сьогодні уже 31 американський штат видав відповідні прокламації про визнання Голодомору геноцидом.

«Дякую губернатору штату Вашингтон Джею Інслі, губернатору штату Меріленд Весу Муру, губернатору Аризони Кеті Хобс за солідарність з Україною», – додала вона.

Маркарова зазначила, що посольство України в США спільно з Крайовим комітетом США з визнання Голодомору геноцидом активно працює над розширенням географії визнання Голодомору геноцидом українського народу.

Як повідомляв Укрінформ, біля Меморіалу ветеранів у парку імені Ейзенхауера у місті Вестбері (штат Нью-Йорк, США) поруч з пам’ятником жертвам Голодомору 1932-1933 років українці вшанували пам'ять жертв Голодомору-геноциду в Україні.

Джерело