У Стрийському районі в межах об’їзної траси стався зсув земляної дамби

У Стрийському районі в межах об’їзної траси стався зсув земляної дамби

В результаті неодноразових дощових паводків та весняних повеней на території міста Стрий, відбувається руйнування частини лівого берега річки Стрий.

Унаслідок цього наприкінці березня виникла аварійна ситуація – зсув земляної дамби. Він трапився в межах об’їзної траси Київ-Чоп, а конкретніше між відокремленим підрозділом ТМО «Стрийська міська об’єднана лікарня» та ТЦ «Епіцентр К», що потребує термінового проведення робіт з його берегоукріплення.

Розмита ділянка дамби має тенденцію до збільшення та швидкого погіршення ситуації, враховуючи наближення сезонного підйому рівня води (червень-липень). В цій частині річки Стрий рівень води в критичні моменти може підійматися до 6,5 метрів.

Стрийська міська рада та структурні підрозділи обласної військової адміністрації, регіональне управління ДСНС вживають протиаварійні заходи із запобігання виникнення надзвичайної ситуації. Вже відбулись 2 засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС із залученням дотичних спеціалістів (цивільного захисту, екології, водних ресурсів, ГУ ДСНС, поліції та інших), на яких зробили детальний аналіз ситуації, що склалася, та визначили шляхи вирішення небезпечної події.

До теми: Громади Червоноградщини перевірили на готовність до виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з настанням весняної повені

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації