У вівторок частина Львова буде без води

Завтра, 31 жовтня, з 09:00 і до 20:00, у зв’язку з ремонтом водопроводу діаметром 600 мм на перехресті вул. Творча – вул. Ковельська, буде припинено подачу води до частини Шевченківського району міста. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
 
Без водопостачання будуть вулиці: Б. Хмельницького (парна сторона від №192 до №294, непарна сторона від №231 до №275а), Липинського (парна сторона від №56 до №60а, непарна сторона від №65 до №69),Чигиринська, Грінченка, Творча, Очаківська, Степового (парна сторона №2,4,6, непарна сторона №1,3,5), Стеценка, Назарука, Мідна, Мурована, Загірна, Нагірна, Очеретяна, Полтв’яна, Земельна, Поліська, с. Муроване, с. Малехів.

Подача води з пониженим тиском буде здійснюватись в Личаківський район міста до вулиць: Бескидська, Гайдучка, Богданівська, Польова, Пластова, Монгольська, Марунька.

Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. В період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

Джерело