У ВР розповіли, скількох українців потенційно можуть мобілізувати

ФОТО: ілюстративне

Нардеп, голова Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха розповів, що мобілізаційний потенціал в Україні становить щонайменше 5-6 млн чоловіків. Однак від ЗСУ немає запиту на мобілізацію їх усіх. Про це він написв на своїй сторінці у Facebook.

 «За різними оцінками (як нашими, так і в ЗМІ) в Україні мобілізаційний потенціал становить мінімум 5-6 млн чоловіків. Чи був у нас запит на мобілізацію їх всіх? – Ні. Відповідно, стоїть питання щодо того, хто не має бути мобілізований», – йдеться в заяві народного обранця.

Він також вказав, що голосував за закон про мобілізацію, тому що це був запит військових. За словами Наталухи, всі запити армії були виконані, водночас звернувши увагу, що військові потреби нероздільні з економікою.

Читайте також, Міністерство оборони обіцяє піти назустріч мобілізованим: що пропонують у відомстві

«Ця війна – війна людських ресурсів проти ефективності. Ефективність економіки – одна з її складових. Без працюючої економіки нам не перемогти. Звісно, можна сказати, що інженер-конструктор куди важливіший у ролі штурмовика, ніж розробник передового оборонного стартапу (так, це реальний приклад), але це буде брехнею», – йдеться в дописі нардепа.

Джерело