Удар по «Охматдиту» був цілеспрямований, – DEFENSE EXPRESS

Сьогодні, 8 липня, РФ вдарила Охматдиту у Києві, яка є найбільшою дитячою лікарнею в Україні. Про це пише DEFENSE EXPRESS.

Ракета влучила у корпус де знаходилось токсикологічне відділення й діти перебували на діалізі. 

Вже опубліковане відео з моментом влучання ракети по дитячій лікарні. На ньому зафіксовано, що крилата ракета заходить на ціль після гірки.

Це була крилата ракета Х-101 яка були запущена з Ту-95МС. На відео не зафіксовано жодних ознак того, що вона підбита чи пошкоджена. Також, через те, що ракета знаходиться на термінальній стадії польоту після традиційного маневеру «гірка» перед ударом, вона не відхилилась від курсу.

Відео з атакою російською крилатою ракетою, яка не була збита, є доказом того, що саме дитяча лікарня й була ціллю для удару. Саме координати Охматдиту були занесені в її пам’ять, як мішень і ця атака – не випадковість та не результат низької точності російських ракет або невірно прокладеного маршруту.

Нагадаємо, сьогодні, 8 липня, у Києві тривають рятувальні роботи у Подільському, Деснянському, Святошинському, Голосіївському, Дніпровському, Соломʼянському, Дарницькому та Шевченківському районах міста. Крім того, росіяни вдарили по дитячій лікарні у Києві.

 

Джерело