Уже понад рік на Львівщині працює Офіс підтримки родин військовослужбовців і членів їхніх сімей: яку допомогу тут можна отримати

Зустріч з Офісом підтримки родин військовослужбовців

За цей час фахівці Офісу опрацювали звернення близько 2 тисяч людей.

«Що робити, якщо ваша рідна людина зникла безвісти, потрапила у полон, загинула? Де нашим захисникам і захисницям та їхнім близьким проконсультуватися щодо отримання соціальних виплат? Як отримати адвокатський супровід, психологічну чи іншу підтримку?

Щоб наші воїни та їхні сім’ї отримували максимум перевіреної інформації в одній локації, уже понад рік на Львівщині працює Офіс підтримки родин військовослужбовців і членів їхніх сімей.

У ньому безкоштовно послуги надають представники ЗСУ, юристи, психологи, спеціалісти департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА, волонтери, з-поміж яких є матері й дружини військових. За цей час фахівці опрацювали звернення близько 2 тисяч людей», – про це повідомляє начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Він також додав, що представники Офісу регулярно виїжджають у громади області, де разом з колегами з Координаційного центру при Львівській ОВА та правоохоронцями допомагають сім’ям військових вирішити на місці питання, які їх турбують, або отримати перескерування. Від серпня у районах провели 15 таких зустрічей. Участь у них взяли близько 1500 осіб.

«Під час зустрічі з керівницею Офісу підтримки Анною Кузютою та його працівниками, домовилися, що будемо ще частіше організовувати такі виїзди, щоб сім’ї максимально швидко отримували достовірну інформацію. Крім того, уже невдовзі в Офісі запрацює програма стажування для юристів», – наголосив очільник Львівщини.

Нагадаємо, Офіс підтримки родин військових< функціонує з ініціативи Львівської ОВА з червня 2022 року. Його адреса: Львів, вулиця Коперника, 17. Номер телефону гарячої лінії: 068 260 68 15.

Також у Львові на вулиці Коперника, 17 працює Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, куди просять звертатись сімʼї воїнів, які перебувають у полоні або зникли безвісти. Контактний номер: 0800 30 05 41.

Читайте також: Колцентр Львівського обласного ТЦК та СП працює з понеділка по п’ятницю

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації