Українська розвідка прокоментувала чутки про смерть путіна

Нещадавно в анонімних Телеграм-каналах розповсюдили інформацію про смерть путіна. Чутки про загибель російського диктатора поширюють саме пабліки, підконтрольні рф. Робитися це може для того, аби подивитися на реакцію, зокрема, громадян росії. Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомив представник ГУР Андрій Юсов.

 “Якщо ми про чутки навколо смерті путіна – приємні, радісні, солодкі, але чутки. Це анонімні російські телеграм-канали повідомляють якісь речі. Далі ми повинні аналізувати, кому на користь і кому вигідно. Тому реагувати українці мають на такі речі стримано”, – зазначив Андрій Юсов.

За його словами, смерть путіна – це гарна подія, але відбутися вона повинна, бажано, після міжнародного трибуналу. І дізнатися про це потрібно не з російських телеграм-каналів. 

“Запускається інформація можливо навіть не лише для української авдиторії, а в тому числі для того, щоб подивитись і поміряти реакцію всередині самої російської федерації, а хто як буде реагувати, в тому числі, із представників російських еліт. Сам факт, що ця тема обговорюється – він дуже симптоматичний. І те, що там здорова атмосфера в мешканців Кремля, точно він не свідчить”, – наголосив представник ГУР.

Джерело