За місяць виїзні мобільні акушерсько-гінекологічні бригади Львівського перинатального центру оглянули понад 500 жінок

За місяць виїзні мобільні акушерсько-гінекологічні бригади Львівського перинатального центру оглянули понад 500 жінок

Всі обстеження та консультації спеціалістів абсолютно безоплатні для пацієнток.

У травні виїзні мобільні акушерсько-гінекологічні бригади Львівського перинатального центру бригади здійснили 27 виїздів, оглянули та проконсультували 549 жінок. Серед них – 43 особи з інвалідністю: це жінки, які мешкають у Львівському геріатричному пансіонаті. Також лікарі відвідали Стрийський міський центр надання соціальних послуг, зокрема, дружній простір «Вільна», де оглянули та проконсультували 49 жінок. Всі обстеження та консультації спеціалістів абсолютно безоплатні для пацієнток. 

«Щоб якомога більше жінок отримали доступ до якісних медичних послуг, наші виїзні мобільні акушерсько-гінекологічні бригади продовжують працювати у віддалених населених пунктах Львівщини. Бригади надають ефективну медичну допомогу. Зокрема, проводять гінекологічні огляди, консультації з питань репродуктивного здоровʼя, консультації з питань планування сімʼї та рекомендацій щодо засобів контрацепцій, УЗД органів малого таза, бактеріологічне та цитологічне дослідження», – наголосила директорка Центру Марія Малачинська.

Нагадаємо, що проєкт реалізується командою фахівців Львівського перинатального центру за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні UNFPA Ukraine та координації БФ «Інститут розвитку сім’ї та дитини» і Благодійного фонду «Butterfly».

Читайте також: У Трускавці відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні досягнення дитячої реабілітології та неврології»

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації