За тиждень розвідники НГУ виявили 389 ворожих цілей — Микола Уршалович

На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії України вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знищуючи їхній бойовий потенціал. Підтверджено знешкодження близько 140 окупантів, з яких 52 — назавжди, знищено броне- та автотехніку, 1 комплекс РЕБ, 2 польові сховища з боєприпасами, 1 місце відпочинку особового складу.

Про це розповів ТВО директора департаменту планування застосування головного управління НГУ полковник Микола Уршалович під час брифінгу у Military Media Center.

— Ефективно відпрацювали протягом минулого тижня і групи аеророзвідки Печерської бригади, які на Лиманському, Донецькому, Херсонському та Мелітопольському напрямках виявили і знищили: 5 танків, 7 одиниць іншої броньованої техніки, 5 артсистем, 13 одиниць автомобільної техніки, 2 укриття для особового складу та 1 польовий склад, — повідомив Микола Уршалович.

За його словами, усього за тиждень розвідниками НГУ виявлено 389 цілей противника, частину яких у взаємодії з іншими складовими Сил оборони та безпеки було знищено або виведено з ладу. Загальні втрати, яких завдали окупантам підрозділи спеціального призначення НГУ, склали: у живій силі близько 90 осіб, з яких 16 — безповоротно, знищено та пошкоджено 1 танк, 2 автомобілі та 1 одиницю спецтехніки.

Фото автора

Олексій Мосейченок

Кореспондент АрміяInform

Джерело