Заробляли на наркотрафіку до однієї з колоній: львівські поліцейські знешкодили діяльність двох злочинних угруповань (ФОТО)

Фото: Департамент стратегічних розслідувань національної поліції

В рамках роботи задля знешкодження діяльності злочинних груп, зокрема – й у місцях позбавленні волі оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції припинили діяльність двох злочинних угруповань, які заробляли на наркотрафіку до Личаківської колонії. Про це повідомили у прес-службі Департаменту у Telegram

“Діяльність двох таких угруповань припинили у Львівській області. Його учасники налагодили наркотрафік до Личаківської виправної колонії. До складу першого входило 7 осіб, до другого – 4. Частина фігурантів відбували покарання в колонії, решта – перебували на волі”, – повідомили у Департаменті.

Лідер однієї з груп має статус так званого «смотрящого» за корпусом.

Зазначено, що лідери угруповання щотижня отримували до 150 нарковмісних пігулок. Місячний прибуток від наркобізнесу складав до 1,5 млн грн.

“Організатори контролювали діяльність «підлеглих» та розподіляли заробіток, члени угруповань збирали кошти з засуджених для придбання наркотиків та відповідали за збут в установі, купували, фасували та перекидали «товар». Також до складу злочинних груп входили так звані «корегувальники». Вони коректували дії осіб, які власне і перекидали наркотики через паркан до установи”, – додали в поліції.

Фото: Департамент стратегічних розслідувань національної поліції

Наразі слідчі повідомили про підозру 11 учасникам двох угруповань.

Читайте також: 200 доларів за не притягнення до відповідальності: у Львові водієві загрожує кримінал

Їм може загрожувати позбавлення волі на строк від 9-ти до 12-ти років з конфіскацією майна.

Джерело