Завтра Львів проведе в останню путь свого захисника Тараса Змисного

У п’ятницю, 3 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Тарасом Змисним, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі. 

Тарас Змисний (25.03.1993-30.10.2023), львів’янин.

Навчався у Ліцеї №18 Львівської міської ради. Здобув освіту у Відокремленому структурному підрозділі «Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій» за спеціальністю «Менеджмент». Також вступив на заочну форму навчання до Національного університету харчових технологій.

У мирний час працював у сфері торгівлі у селі Малехів. Обожнював активний відпочинок та проводити час із родиною.

Перед початком повномасштабного вторгнення російської федерації вирішив вступити до лав Збройних Сил України та підписав контракт із 68-ю окремою єгерською бригадою імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Виконував бойові завдання на території Донецької та Луганської областей.

Читайте також: на Львівщину прийшла сумна звістка з фронту про загибель двох військовослужбовців зі Стрийщини.

У Тараса Змисного залишилися батьки, дружина, 8-річна донька і брат з родиною.

Джерело