Збирали гроші в пакети: в Чехії людям скинули мільйон доларів із гелікоптера (ФОТО, ВІДЕО)

У Чехії скинули мільйон доларів по однодоларовій купюрі на поле із гелікоптера. Близько чотирьох тисяч людей могли їх зібрати.

Про це пише ТСН з посиланням на Brainee

У соцмережах активно поширюється саме відео з події.

Як виявилося, ощасливив людей інфлюєнсер та ведучий Каміл Бартошек, більш відомий як Kazma.

Спершу передбачалося, що величезну суму коштів отримає одна людина.

Ведучий Kazma влаштував конкурс, де поставив задачу розшифрувати код у його авторському фільмі «Onemanshow: The Movie»

Втім, завдання виявилося аж надто складним для публіки. відповідно ніхто не зміг здогадатися, що саме було зашифровано у стрічці, тож автор вигадав альтернативний план.

«Вони були поруч із тобою із самого початку. Чесно кажучи, я не знаю, що буде з цією купою грошей. Тепер ми всі разом можемо закінчити історію цього фільму. Дайте нам знати, що, на вашу думку, мені потрібно з ними робити. Дайте нам декілька днів, і ми придумаємо план Б», – написав він тоді в Instagram.

Пізніше Каміл Бартошек оголосив, що вирішив роздати мільйон доларів однодоларовими купюрами людям, які зареєструвалися на його сайті. Він надіслав їм електронного листа о шостій ранку в неділю із закодованою інформацією, де цього дня він скине гроші з гелікоптера. Той, хто правильно розшифрував локацію і вчасно прибув у поле поблизу міста Лиса-над-Лабем під Прагою, міг ловити їх стільки, скільки вдасться.

На відео, яке з’явилося в Мережі, видно, як люди бігають полем із пакетами, намагаючись зібрати якомога більше однодоларових купюр.

За словами Бартошека, на «збір банкнот» прийшло близько чотирьох тисяч людей.

Повідомляється, що на кожній купюрі був код, з посиланням на платформу Donio, де кожен охочий міг зробити пожертву на добру справу.

Джерело