Здійснили мрію: школярі з Волині винесли хворого хлопця на гору в Карпатах (ФОТО)

Однокласники та друзі 16-річного Павла Липовського з Рокинь на Волині, який через хворобу пересувається на інвалідному візку, здійснили мрію хлопця та винесли його на вершину гори у Карпатах. Про це інформує Суспільне

Дев’ять кілометрів однокласники, друзі Павла несли його по черзі на власних спинах, розповіла кореспонденту мама хлопця Яна Липовська.

Коли клас зібрався на екскурсію у Карпати, сина, говорить Яна Липовська, втримати вдома не змогла: «Знала, що невідомо коли у нього буде ще така нагода. Діти піднялися на гору Шпиці, висотою 1 863 метри».

Сам Павло розповів, що підійматися на гору він не планував, бо це тяжкий маршрут — просто хотів побути з друзями в горах, але його найкращий друг Андрій все ж вмовив його.

«Це незабутні враження. Я дуже радий, що мені допомогли здійснити мою мрію», — говорить хлопець.

Мама хлопця додала, що після того, як діти дісталися вершини, вчителі, які супроводжували клас — плакали, бо були вражені вчинком учнів.

Зі слів матері, в чотири роки у сина діагностували спінальну м’язову атрофію.

«У нього викривлення хребта на 80 %, хвороба прогресувала за лічені місяці. Зараз готуємось до операції у Львові. Самостійно ходити син не може», — говорить Яна Липовська.

Читайте також: Одесі напали з ножем на медика

Зі слів жінки, однокласники постійно допомагають Павлу. Коли вона на роботі — учні щоранку забирають хлопця з дому і разом із ним дістаються Рокинівського ліцею.

Джерело