Зеленський відреагував на обстріл міста на заході України (ВІДЕО)

Преидент України Володимир Зеленський відреагував на обстріл міста Славута, що у Хмельницькій області.

У відеозверненні він сказав, що триває фіксація всієї шкоди від вибуху російських дронів минулої ночі, «шахеди» були збиті, але багато пошкоджених будинків: вибите скло у вікнах, двері, дахи будівель.

“Найбільш вірогідно, що мішенню для цих дронів була Хмельницька атомна станція: хвилею від вибуху вибило вікна, зокрема, й на території АЕС. Станом на зараз відомо, що два десятки місцевих мешканців травмовані. Усім надана необхідна допомога.

Цей удар у напрямку АЕС – чергове нагадування для всіх наших партнерів, наскільки важливо посилювати українську ППО та наскільки небезпечно, коли Росія може обходити світові санкції. Багато компонентів і в ударних дронах, які застосовують російські терористи, і в ракетах – походженням з інших країн, від різних компаній, в тому числі від західних компаній. Дієвість санкцій проти Росії – це буквально захист від тероризму.” – сказав президент.

Завтра в графіку Зеленського участь у засіданні Європейської ради на рівні лідерів держав ЄС, де він буде говорити, що санкції проти Росії потребують розширення та посилення.

«І кожен російський удар, а особливо такі зухвалі, які спрямовані проти атомних станцій та інших критичних обʼєктів, – це аргументи, що тиску на державу-терориста недостатньо.» – додав Зеленський.

Джерело