Зеленський узяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад у Чернівцях

Президент України Володимир Зеленський узяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад у Чернівцях і закликав уже зараз готуватися до наступного опалювального сезону.

Про це, як інформує сайт Президента, Володимир Зеленський заявив на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад у Чернівцях, передає Укрінформ.

«Уже зараз на всіх рівнях маємо готуватися до наступного опалювального сезону: і громади, і урядовці, і відповідні наші енергетичні компанії», – наголосив Президент.

Зеленський додав, що «держава працює над тим, щоб посилити протиповітряну оборону й отримати необхідне енергообладнання, але чітке розуміння потреб має бути в кожній громаді».

Відео: Офіс Президента

Глава держави відзначив, що засідання Конгресу відбулося на тлі серйозних викликів і загроз, які постали перед країною.

«Перше – ситуація з допомогою від наших партнерів. На жаль, частина підтримки гальмується, і треба робити все, щоб збільшувати наші власні можливості. Не втрачати часу, зміцнювати Україну. Водночас максимально комунікувати всім і на всіх рівнях із нашими партнерами, зокрема між громадами, щоб увага світу до України зберігалася», – зазначив Зеленський.

Президент закликав проявляти максимальну увагу в кожній громаді до воїнів, які проходять лікування та реабілітацію, підтримувати їхні сім’ї, а також сприяти розвитку всіх оборонних виробництв і забезпечувати людей роботою.

У свою чергу, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак зазначив, що нині найскладніша ситуація на Харківщині, Одещині, Миколаївщині та Запоріжжі. Він закликав інші регіони виявляти максимум солідарності з цими регіонами. «Перемога є нашим абсолютним пріоритетом. Її складові – підтримка наших воїнів та реабілітація ветеранів, безпека населення та захист критичної інфраструктури, стимулювання розвитку економіки, підвищення ефективності управління та євроінтеграція», – зауважив Єрмак.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в онлайн-режимі поінформував про нещодавні рішення парламенту, зокрема, щодо мобілізації, а також щодо ухвалення в першому читанні законопроєкту про Бюро економічної безпеки.

Президент Володимир Зеленський на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад / Фото: Офіс Президента

Джерело