Зеленський заявив, що Україна може змінити свою стратегію війни

ФОТО: ілюстративне

Володимир Зеленський заявив, що Україна може змінити свою стратегію війни із російською федерацією. Бійці вигадують нові плани, які допоможуть швидше просуватися вперед, звільняючи території. Про це президент України розповів в інтерв’ю телеканалу NBC News, яке вийшло в ефір 5 листопада, пише OBOZ.UA.

«Відсутність стрімкого просування українських військ під час розпочатого у червні контрнаступу і те, що українці не змогли повторити тріумф, порівнянний з тим, що спостерігався під час деокупації Харківщини, нібито спровокувало критику з боку західних партнерів на адресу Києва та стратегії ведення війни, якої дотримується українська армія, а також посилило сумніви щодо того, що Україна здатна перемогти росію», – йдеться у виданні.

З цим видання пов’язує звільнення Зеленським командувача Силами спеціальних операцій Віктора Хоренка. На його місце, за словами президента, призначено полковника Сергія Лупанчука, який, як очікують на Банковій, «зможе надати ССО більшої міці».

Читайте також: Зеленський прокоментував удар по 128-ї бригаді

І під час інтерв’ю NBC News Зеленський розповів, що Україна розглядає можливість зміни своєї стратегії ведення війни з рф.

«Наші військові вигадують різні плани, різні операції, щоб швидше просунутися вперед і завдавати несподіваних ударів по Російській Федерації», – пояснив президент України.

Джерело