Зеленський зустрівся із делегацією американських конгресменів

Президент України Володимир Зеленський прийняв двопартійну делегацію Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки у складі Джеймса Френча Гілла, Майкла Квіглі та Стівена Лінча, які перебувають в Україні з візитом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Глава держави наголосив, що такі візити солідарності є потужним сигналом підтримки України та всього українського народу з боку США.

За його словами, це особливо важливо напередодні зими, коли держава-агресор планує продовжити ракетний терор проти українських міст та об’єктів критичної інфраструктури.

«Ми високо цінуємо те, що Республіканська й Демократична партії, адміністрація Президента Джозефа Байдена, а також обидві палати американського Конгресу об’єднані в підтримці України. Це справді потужний сигнал світу про те, що ми переможемо в боротьбі за наші спільні цінності – свободу й демократію», – заявив Зеленський.

Під час зустрічі було обговорено питання продовження дієвої та всебічної підтримки України з боку Сполучених Штатів. У цьому контексті акцентовано на важливості внесення Президентом США Джозефом Байденом бюджетного запиту до Конгресу щодо фінансування видатків на допомогу Україні, який містить забезпечення бюджетної та військової допомоги.

Відео: ОП

«З перших днів широкомасштабного вторгнення підтримка США залишається незмінною, це допомогло об’єднати світ навколо України. Продовження такої допомоги є запорукою успіху нашої країни в боротьбі з російською агресією», – зазначив Зеленський.

Президент також докладно поінформував американську делегацію про ситуацію на передовій та першочергові потреби Сил оборони України. У цьому контексті було предметно обговорено ключові напрями подальшої американської допомоги Україні у сфері безпеки й оборони.

Як повідомляв Укрінформ, Сполучені Штати Америки виділили новий пакет військової допомоги Україні на 150 млн доларів.

Фото: ОП

Джерело