ЗСУ перетворять зиму на зброю проти росії, – NYT

Взимку Збройні сили України планують атакувати ракетами командні центри, склади боєприпасів і лінії постачання в тилу російських окупантів. Про це пише New York Times.

Українські військові хочуть таким чином знизити боєздатність РФ. Зокрема, американські ракети ATACMS дають Силам оборони можливість завдавати ударів по позиціях ворога на всій окупованій території. До того ж кожен кілометр просування ЗСУ на півдні створює нові проблеми для противника.

Росія у 2023-му році навчилася куди краще адаптуватися до бойових дій, ніж торік. Країна-агресорка може спробувати змінити маршрути постачання або використати свою артилерію та авіацію для протидії обстрілам ЗСУ.

За словами аналітика Джека Вотлінга, якщо російські війська будуть втягнуті в оборону широким фронтом, а їхню логістику – сильно порушено, то вони можуть буквально промокнуть і замерзнуть.

«Якщо цілеспрямовані удари можуть погіршити їхню логістику, то обмежена підготовка і польова підготовка російських військ можуть максимізувати критичні порушення», – скзав він.

Читайте також: ТЦК не зміг знайти експрокурора, який відгуляв гучне весілля у Львові, щоб вручити повістку

Водночас РФ буде завдавати ударів по цивільній енергетичній інфраструктурі України.

Джерело